Ahmet Maranki Elma Sirkesi Limon ve Ballı Zayıflama Kürü

Fazla kilo bazen estetik anlamda bazen de sağlık açısından kişiyi rahatsız eden bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için kişi çeşitli yollara başvurabilir. Bu yollar bazen sağlığı olumsuz etkilemese de bazen sağlığı ciddi anlamda tehdit edebilir. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için kimyasal içerikli zayıflama ürünlerinin yerine doğal ürünlerden yararlanılabilir. Evde hazırlanması oldukça kolay olan zayıflama kürleri ile de sağlıklı bir şekilde kilo verilebilir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenler için Ahmet Maranki’nin zayıflama kürü denenebilir. Elma sirkesi ve bal ile hazırlanan kürün her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Her iki ürün de sağlık açısından oldukça faydalıdır. Elma sirkesi-bal ve limon karışımı ile hazırlanan kürün zayıflatıcı özelliği olduğunu belirten Ahmet Maranki bu kür ile kısa sürede kilo kaybı yaşanacağını söylemektedir. Kür sağlık açısından da oldukça faydası olan bir kürdür.

Ahmet Maranki Zayıflama Kürü İçin Gerekli Malzemeler

  • 2 çorba kaşığı elma sirkesi
  • 2 su bardağı
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 dilim limon

Ahmet Maranki Zayıflama Kürünün Hazırlanışı

2 su bardağı kadar su kaynatılarak ocaktan alınır. İlk sıcaklığını atan suya 2 çorba kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı bal eklenerek homojen bir şekilde karıştırılır. Hazırlanan karışım sabah ve akşam olmak kaydı ile aç karnına yemeklerden önce 1 fincana 1 dilim limon eklenerek içilmelidir. Mucizevi zayıflama kürü ile beraber uygun bir diyet yapılabileceği gibi diyet uygulanmadan da kür tek başına tüketilebilir. Ancak uygun bir diyet ile birlikte tüketildiğinde zayıflama süreci daha kolay ve çabuk olacaktır. Zayıflamak için kullanılan en sağlıklı yöntemlerden biri de doğal zayıflama kürleridir.

Elma Sirkesi Ve Balın Zayıflama Üzerindeki Etkisi

Elma sirkesi doğal bir yaşam iksiridir. Elma sirkesi ve bal karışımının vücudu kuvvetlendirici, enerji verici ve strese karşı koruma gibi mucizevi etkileri vardır. Sirkenin içinde barındırdığı potasyum, kalp kaslarını ve kas yapısını kuvvetlendirici bir etki yaratır. Ayrıca yaşanan kramplara karşı korunmak için elma sirkeli bal karışımından düzenli olarak tüketilebilir. Soğuk algınlığı ve grip gibi üst solunum yolu ile alakalı gelişen hastalıklara karşı da mucizevi kürden yararlanılabilir. Kürün bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği vardır. Boğaz ağrısı ve öksürük için de yararlı bir kürüdür. Elma sirkeli kür varis, cilt lekeleri, saç bakımı, sivilce gibi daha pek çok derde derman olan şifalı bir karışımdır.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER