Meyve Diyeti Yorumları

Meyve diyeti oldukça ağır bir diyet listesi olduğu için fazla kilo sorunu olanlar için uygun olmayan bir programdır. Bu nedenle 2-3 kilo gibi fazlalığı olan ve acil kilo vermesi gereken kişiler için uygun ve etkili bir programdır.

Meyve diyeti ile beraber ana öğünlerde protein değeri yüksek olan bir besinin tüketilmesi sağlık açısından daha yararlı olur. Belki meyve diyeti tek başına daha etkili, ancak sağlıklı zayıflamak için vücudun proteine de ihtiyacı vardır.

Meyve diyetinde özellikle yazın tüm gün sadece meyve yemek yanlıştır. Bu nedenle diyete ek olarak bazı gıdaların eklenmesinde yarar vardır. Ayrıca yaz aylarında vücut daha fazla su kaybı yaşadığı için diyet ile beraber bol su içilmesi gerekmektedir.

Sizde meyve diyeti uygulayanlardan iseniz nasıl bir diyet programı olduğu hakkındaki deneyimlerinizi paylaşarak meyve diyeti uygulayacak olan başka kişilere yol gösterebilirsiniz. Sitemizden yola çıkarak uyguladığınız meyve diyetini örneğin kaç gün uyguladınız ve ne kadar kilo verdiniz?

Diyete ek olarak başka yöntemler uyguladınız mı? Ya da meyve diyeti şu şekilde yapılırsa daha yararlı olur diyebileceğiniz bir ayrıntı var mı? Sizde kilo ile mücadele eden başka insanlara yardımcı olmak için kilo verme döneminizde neler yaşadığınızı bizimle paylaşarak bu zorlu süreç ile mücadele eden kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Meyve diyeti ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz…

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER