İbrahim Saraçoğlu 1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu diyet listesi ile 1 haftada vücut yapısına bağlı olarak 3-4 kilo vermek mümkün olmaktadır. Kısa süre içinde zayıflamaya ihtiyacı olan ya da birkaç kilo fazlalığı olan kişiler için uygulanabilecek en ideal ve sağlıklı diyetlerden biridir. İbrahim Saraçoğlu diyet listesi genellikle kışın alınan kiloların yaz yaklaştıkça şikayete yol açması nedeni ile bu diyet çok tercih edilmektedir. Kısa sürede kilo kaybı yaşatan diyetler çoğu kişi için cazip görülmektedir. Çünkü kilo ile mücadele eden kişiler kısa sürede kilo vermeyi ve fit bir vücuda kavuşmayı hayal eder. Kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz İbrahim Saraçoğlu diyet listesini uygulamaya hemen başlayabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu 1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Diyetin ilk günü meyve günü, muz haricinde geriye kalan sevdiğiniz tüm meyvelerden istediğiniz kadar tüketebilirsiniz.

Diyetin ikinci günü sebze günü,diyette ikinci gün patates yemeği haricinde istenilen her türlü sebze yemeğinden istenilen kadar tüketilebilir.

Diyetin üçüncü günü,diyetin üçüncü günü meyve ve sebze karışık olacak. Bugün istenilen kadar meyve ve sebze yenebilir. Ancak yine muz ve patates yenmeyecek.

Diyetin dördüncü günü, dördüncü gün, gün boyunca 5 tane muz ve beş su bardağı süt içilecek.

Diyetin beşinci günü,beşinci güne ulaşıldığında haşlanmış sebze, ızgara balık, tavuk ya da kırmızı et tüketilebilir. Öğle ve akşam yemeği için bu alternatiflerden bir öğün hazırlayabilirsiniz.

Diyetin altıncı günü,2 parça ızgarada pişmiş biftek ve istenilen kadar çiğ sebze tüketilebilir. Lahana, kereviz, havuç, salatalık, domates gibi sebzelerden istediğiniz tercih edebilirsiniz.

Diyetin yedinci günü,Öğle ve akşam yemeği için haşlanmış sebze ve ızgarada pişmiş, balık, tavuk ya da kırmızı et tüketilebilir.

Not: İbrahim Saraçoğlu2nun önermiş olduğu diyet listesine sadık kalındığında ve kurallara uygun yapıldığında çok kısa sürede kilo vermeniz mümkün olacak. Uygulanan diyet düzenli yani öğün atlamadan ve listenin dışına çıkılmadan uygulanırsa çoğu diyet başarı ile sonuçlanabilir. Bu diyette kurallara uygun olduğu takdirde sonucun başarılı olabileceği bir diyet listesidir. Diyet ile beraber günlük 2,5 litre su içmeye ve egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
Elif özkan
Elif özkan

Benim 6 aylık bebeğim var 3 çocukluğum var 107 kiloluyum eşim le bu durumdan dolayı evligim çok kötü durumda ne olur yardımcı olun ve çocuklardan biride otizim li

30-07-2017 21:30 Yanıtla Beğen (0)
Suheda
Suheda

15yaşındayım 70kiloyum

23-06-2017 06:53 Yanıtla Beğen (0)
Papatya Berın
Papatya Berın

Zeynep hanım kızınız kilosunda bir değişim oldumu

18-03-2017 15:19 Yanıtla Beğen (0)
Cemildemir
Cemildemir

Ben 113 yıllardır kilo veriyorum ama geri alıyorum bir daha geri almak istemiyorum

15-03-2017 17:15 Yanıtla Beğen (0)
Melike Çelik
Melike Çelik

Zeynep hanım bende 11yasindayim ve 50kiloyum eğer kiziniza bir çözüm bulursanız lütfen sayfaya yazınız teşekkürler

21-10-2016 18:54 Yanıtla Beğen (0)
Zeynep
Zeynep

Benim kızım 11 yaşında ama kilosu 41 kilo .kızımın kilosu yüzünden arkadaşlari dalga geçiyor . Zayıflaması için yazdıklarını okudum. Muzu 5 kez yemesi gerekiyor değilmi yani 4.gün

15-07-2016 13:03 Yanıtla Beğen (0)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER