Şeyda Coşkun Nasıl zayıflatıyor?

Son zamanlarda adından sıkça bahsedilir olan Şeyda Coşkun’un, birçok ünlü ismi sağlıklı ve kısa sürede zayıflattığı için popülerliği gün geçtikçe artıyor. Ünlülerin çıktığı televizyon programlarında göz kamaştırıcı fizikleri ile ilk akla gelen soru bu ünlüyü kim zayıflattı sorusu oluyor. Bu sorunun cevabı ise genellikle Şeyda Coşkun olarak karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca Şeyda Coşkun’a rağbet daha fazla artıyor.

Şeyda Coşkun sağlıklı beslenerek ve yemekten fazla kısmadan zayıflatabiliyor. Örneğin diyet uygulayan kişinin canı tatlı istiyorsa tatlı yerine meyveli yoğurt yemesini öneriyor. Şeyda Coşkun, diyet programını genellikle iştahı kesmeyi hedefleyerek hazırlıyor ve bu sayede kişi zorlanmadan kolayca kilo verebiliyor.

Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkun diyetinde bisküvi ve benzeri atıştırmalıklara yer verilmiyor. Bunların yerine kuru meyve parçacıkları diyete dahil ediliyor. Bu sayede de sonuç daha elbette ki daha etkili oluyor. Şeyda Coşkun diyeti listesi kişiden kişiye farklılık göstererek kişinin özelliklerine göre hazırlanıyor. Örneğin ünlü bir isim olan Hadise’ye uygulanan diyet listesi aşağıdaki gibidir;

  • Sabah Kahvaltı: Az peynir eklenmiş ya da sade hazırlanmış omlet ve peynir tabağı
  • Öğle: Yağsız hazırlanmış ızgara, 1 kase yoğurt ve bol sebze
  • Akşam: Izgarada pişmiş tavuk ya da ızgarada pişmiş balık, sebze

Şeyda Coşkun’un kuralları arasında diyet ile beraber spor ve egzersiz yapmak önemli bir yer tutmaktadır. Bu sayede kilo verme hızı artıyor ve daha sağlıklı kilo verilebiliyor. Ayrıca akşam geç saatlerde yeme alışkanlığı da mutlaka kesilmelidir.

Şeyda Coşkun, akşamları açlık hissedildiğinde yemek yerine meyve gibi gıdaların tüketilmesine de izin veriyor. Şeyda Coşkun insanlara zorluk yaşatmadan kolaylıkla zayıflatabiliyor. Bu nedenle de popülerliği her geçen gün daha da artıyor.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER