Yoğurt Diyeti İle Kaç Kilo Verilir?

Yoğurt diyeti günümüzde oldukça popüler olmuştur. Yoğurt diyeti uygulayan kişilerin vermiş olduğu bilgilere göre, yoğurt diyeti ile 5 günlük bir süreçte 2-4 kilo kadar verilebilir. Aynı zamanda bu diyet sayesinde ödem atmakta mümkündür.

Yoğurt diyeti yağların yakımını sağlıyor, tokluk hissi yaratıyor ve cildi canlandırıyor… Aynı zamanda uygulaması da oldukça basit bir diyet tarifidir. Sizde cildinizin çok parlak olmadığını düşünüyorsanız yoğurt diyeti ile cildinizi parlatabilirsiniz. Aynı zamanda şişkinlik şikayetiniz varsa ve sık acıktığınızı düşünüyorsanız yöntem çok basit. 5 günde birkaç kilo verebilirsiniz. Yoğurt diyeti hem düşük kalorili ve metabolizmayı temizleyici bir etki ile sağlığınıza sağlık katacak.

Pazartesiden başlayarak cumaya kadar uygulamanız gereken diyette hafta sonu iki gün ara veriyorsunuz. Bu iki günlük sürede dilediğiniz gibi beslenebilirsiniz. Fakat abartmaktan kaçınmanız gerekiyor. Diyeti 5 gün uyguladıktan sonra abur cubur yemekler yerine sebze yemeği ile doymayı tercih etmelisiniz.

Diyete tekrar başlamak için 2-3 ay ara vermelisiniz. Unutmamak gerekir ki! Yoğurt diyeti devamlı uygulanacak bir diyet değildir.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER