Ahmet Maranki Zayıflama Çayı

Zayıflamak herkesin hayal ettiği, ancak çoğu zaman başaramadığı için hayal kırıklığına uğradığı bir durumdur. Zayıflamak bazı basit yöntemleri uygulayarak kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak uygulanacak yöntemlerin düzenli uygulanması ve uzun vadede sürdürülmesi gerekir. Zayıflamak oldukça sabır isteyen meşakkatli bir süreçtir. Fakat zayıflamayı keyif haline getirebilecek bazı yöntemlerde vardır. Bu keyifli zayıflama yöntemlerinden biri ve en çok başvurulanı zayıflama çaylarıdır. Yazımızın devamında sıradan değil, Ahmet Maranki’nin önerdiği zayıflama çayının tarifine ulaşabilirsiniz.

Düzenli tüketeceğiniz bu çay sayesinde kolay ve keyifli bir şekilde kilo vermenin zevkini yaşayabilirsiniz. Ahmet Maranki zayıflama çayı ile hem aç kalmadan hem de doğal yollardan kilo verebilirsiniz.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı

Zayıflama Çayı İçin Gerekli Malzemeler

  • 30 gram kurutulmuş mısır püskülü
  • 30 gram kadar arpa
  • 20 tane kurutulmuş kiraz sapı

Hazırlanışı Ve Uygulanışı: 1 litre suyun içine malzeme listesindeki malzemelerin tümü eklenir. Malzemeler karıştırıldıktan sonra 10 dakika süre ile kaynatılır. Kaynayan çay soğuması için bir kenara alınır ve soğuduktan sonra süzülür. Hazırlanan 1 litrelik zayıflama çayı güne yayılarak tamamen içilmelidir.

Zayıflama çayı günlük taze olacak şekilde hazırlanıp, sabah aç karnına kahvaltıdan önce 1 su bardağı ve akşam yatmadan önce yine 1 su bardağı olacak şekilde içilmelidir. Çay tek başına içilemiyorsa limon ve bal katılarak tatlandırılarak içilebilir. Bu sayede çayın tadı daha lezzetli olur.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER