Ahmet Maranki Zayıflama Yöntemleri

Ahmet Maranki gerek TV programları olsun gerekse internet ortamında zayıflamak adına kişilere yardımcı olmak için birçok bilgi vermektedir. Ahmet Maranki’nin zayıflama yöntemlerini bir yazı altında toplayarak sizler için hazırladık. Yazının tamamını okuyarak Ahmet Maranki zayıflama yöntemlerine ulaşabilirsiniz.

Ahmet Maranki Zayıflamak İçin Soğan Suyu Kürü: Soğan suyu kürü kilo vermek için ve diyabet hastalığına karşı şifa özelliği olan bir kürdür. 2 tane orta büyüklükte kuru soğan yarım litre suya kabuk ve püskülleri ile beraber atılarak üzerine 50 gram sirke ilave edilir. Kısık ocakta 2-3 taşım kaynadıktan sonra ocağın altı kapatılır. Hazırlanan kürün suyu süzülerek içilmeye başlanır. Düzenli içildiği takdirde zayıflamaya yardımcı olur.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı:

  • 30 gram ayrık otu
  • 30 gram arpa
  • 30 gram mısır püskülü

Hazırlanışı Ve Uygulanışı: Tüm malzemeler 1 litre suya eklenerek kısık ocakta 15 dakika kadar kaynatılır. Kaynayan su yarım saat kadar dinlendirilerek süzülür. Günde sabah ve akşam olmak kaydı ile 2 defa aç karnına içilir. Kısa sürede zayıflama üzerinde olumlu etkileri fark edilir. Soğan suyu kürü özellikle bölgesel zayıflama üzerinde etkili bir kürdür.

Ahmet Maranki Keten Tohumu: Öğütülmüş keten tohumu tüketmenin zayıflama üzerinde olumlu etkileri vardır. Keten tohumu tek başına tüketilemezse yemeklere ilave edilerek tüketilebilir. Keten tohumunun iştahı kapatıcı ve tok tutucu özelliği vardır.

Ahmet Maranki Zayıflama Tableti: Ahmet Maranki’nin onayının bulunduğu zayıflama tabletleri fazla kilolar için çözüm olabilir. Kozmetik zayıflama tableti olarak bilinen hap doğal bitkilerin özlerinden elde edilmektedir. Zayıflama tabletleri ile ayda vücut yapısına bağlı olarak 5 kiloya kadar verilebilir. Zayıflama tabletinin içeriğinde kiraz sapı, rezene, kekik, funda yaprağı gibi bitkilerin özleri bulunmaktadır. Zayıflamak için kullanılan tabletler günde üç defa 2 tablet şeklinde alınmalıdır. Ayrıca alınan tabletler bol su ile tüketilmelidir.

Ahmet Maranki Zayıflamak İçin Elma Sirkesi:Elma sirkesinin yağ yakıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Bu nedenle birçok zayıflama programında elma sirkesi yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ahmet Maranki tarafından da zayıflamak için en fazla tercih edilen doğal ürünlerden biridir. 1 su bardağı suyun içine 2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı kadar bal ilave edilerek içilir. Hazırlanan kür günde üç defa aç karnına içilir.

Ahmet Maranki Lahana Kürü:Ahmet Maranki’nin en etkili zayıflama kürlerinin başında lahana kürü gelir. Lahana kürü doğal yoldan zayıflamak isteyenler için etkili bir formüldür. 1 litre kaynamış suyun içine 6-7 adet lahana yaprağı eklenir. Lahana ilave edildikten sonra 2 dakika kadar daha kaynatılarak ocaktan alınır. Kür süzülerek aç karnına bir su bardağı şeklinde içilir. Tazı acı olabileceğinde limon ya da nar ekşisi gibi ürünler ile tatlandırılarak içilebilir.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
Gamze Öztaş
Gamze Öztaş

Hocam benim böbrekler de karaciğerde polikist overr kistler var bir türlidekmek zayıflayamıyorum

05-01-2017 15:27 Yanıtla Beğen (0)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER