Karatay Diyeti Yorumları

İnsanların daha sağlıklı beslenmesi ve ideal olan kilolarını korumak için yapmış oldukları diyet ürünlerinin başında gelen Karatay Diyeti gelmektedir. Bu diyet programının en güzel yanını hiç şüphesiz ülkemiz insanının kendi özelliklerine ve beslenme çeşitlerine göre düzenlenmiş olmasıdır.

Yapılan araştırmalar ve çalışmalar neticesinde bu diyet ile kısa sürede ideal olan veya hedeflenen kilolara kavuşmak çok kolaydır. Siz değerli okuyucularımız için hazırlamış olduğumuz bu köşemizde yapmış olduğunuz Karatay Diyeti ile ilgili olarak neler yaşadığınızı bizler ile paylaşmanızı diliyoruz.

Özellikle obezite gibi bir rahatsızlık ile mücadele eden insanların kullanması gereken bu diyet programında sizlerin tecrübe ile sabitlenmiş olan durumunuz ile ilgili olarak diyetin sizlere faydaları neler, hangi yanlarının zor olduğu ve nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi soruların cevaplarını bizlerle paylaşırsanız, bu yorumları okuyacak olan rahatsız olan insanlara umut olabilirsiniz.

Tamamen size ait olan bu köşemizde Karatay üstadın tavsiye ettiği diyet programını uygulayarak zayıflayan insanların neler hissettiklerini ve neler yaşadıklarını onların ağzından duymak için hazırlanmıştır.

Her türlü hikayenizi bizlerle paylaşabilir, bu ortam sayesinde tanışacağınız kişilere birebir tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme için uygulanan diyet programında,

  • Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?
  • Özellikle uygulanacak olan metotlar nelerdir?
  • Hangi günden sonra zayıfladığınızı hissediyorsunuz?
  • Zorlanan insanlara tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Sizler kaç kilo verdiniz?

Gibi soruların yanıtlarını bizlerle paylaşırsanız son derece kaliteli bir uygulamanın ortaya çıkacağı kesindir.

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ ?
Yorum Yazın
Yorum
Nurdan ŞENTÜRK
Nurdan ŞENTÜRK

hocam bu diyeti bize sunduğunuz için size çok teşekkür ederiim Çoğu insana göre Sağlığın değeri hasta olmadan anlaşılmaz ama bana bunu erkenden farkettirerek güçlü bir insan olmamı sağladığınız için gerçekten hakkınızı ömür boyu saklı tutacağıma söz veriyorum

09-07-2015 03:59 Yanıtla Beğen (0)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER